Lady Don Fighter Girl

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma JennY
Lady Don Fighter Girl oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yüklemek istiyor iseniz indir butonuna basabilirsiniz.

Lady Don Fighter Girl oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yüklemek istiyor iseniz indir butonuna basabilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz olarak. Bu mükemmel oyuna sahip olmak bu kadar kolay ancak kızlarınıza yaşatacağı eğlence inanılmazdır.

Lady Don Fighter Girl oyununda kızlarınız inanılmaz bir oyun deneyimi yaşayacaklar. Bu oyundaki güzel kız, bir keskin nişancı. Suçluları kovalayıp etkisiz hale getiriyor. Bu gün ki görevine hazırlanması için kızlarınız ona yardımcı olacaklar.

Onun için oyunun son derece zengin olan menüsünde bulunan birbirinden şık ve bir keskin nişancının tarzına uygun olan inanılmaz tarz kıyafet modellerini birbiri ile en uyumlu şekilde kombine edecek ve onun için şık bir kombinasyon hazırlayacak. Bu kombinasyonu şık ayakkabılar, eldivenler ve çılgın aksesuarlar ile tamamlayarak son olarak da onun için menüde bulunan istedikleri modelde bir silah seçerek onu göreve en şık şekilde hazırlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Lady Don Fighter Girl indir